Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0744
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elementów ociepleń budynków, naprawa zniszczonych elewacji, malowanie elewacji, używanie tynków akrylowych lub mineralnych, wykonywanie izolacji termicznych ścian zewnętrznych obiektów budowlanych metodą lekką mokrą, montowanie izolacji termicznej, remonty i budowa dachów a także budowa domów od A do Z oraz remontów, konserwacji i napraw budowlanych. Ponadto w zakres prac wchodzić będą również wszelkie prace remontowe (bieżące i generalne) m. in. takie jak malowanie, tapetowanie, szpachlowanie ścian, gipsowanie, tynkowanie, układanie paneli, płytek, terakoty i glazury w zależności od zleceń.Praca na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00.Miejsce pracy - w zależności od zlecenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

podstawowa obsługa urządzeń budowlanych, mile widziane uprawnienia MIG MAG

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Pracownik ds. remontów budowlanych

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany...

Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu;...

Pracownik wykończenia wnętrz

Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz...