Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0948
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac budowlanych związanych ze wznoszeniem obiektów mostowych w m.in tym prac związanych z betonowaniem, zbrojeniem, pracami ciesielskimi, pracami porządkowymi. Miejsce pracy do marca 2024 r. to teren województwa śląskiego (codzienny powrót do domu) oraz teren województw: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego (delegacje od 3 do 30 dni w zależności od budowy, praca od pn. - pt. jednakże na weekendy zjazdy do domu) - dojazd na budowy i zakwaterowanie zapewnia pracodawca. Od marca 2024 r. pracodawca oferuje pracę na terenie Częstochowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

Wymagane możliwość pozyskania badań uprawniających do pracy na wysokości powyżej 3 m, 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracach związanych z budowa dróg i/lub mostów

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Pracownik Ogólnobudowlany

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w...

Pomocnik wykończeń wnętrz

Malowanie, kafelkowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: malowanie, kafelkowanie Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania inne:

Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego...