Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Łodygowice
Numer: StPr/24/0267
OBOWIĄZKI:
prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łodygowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pracownik Ogólnobudowlany

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w...

Pomocnik wykończeń wnętrz

Malowanie, kafelkowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: malowanie, kafelkowanie Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania inne:

Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego...