Praca: Pracownik Ogólnobudowlany

Firma BBR Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników ogólnobudowlanych. Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się specjalistycznymi robotami budowlanymi związanymi głównie ze sprężaniem konstrukcji i technologiami budowy. Z uwagi na specyfikę kontraktów BBR Polska praca związana jest z wyjazdami delegacyjnymi na terenie całego kraju.

Pracownik Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: woj. śląskie
Region: cała Polska
Obowiązki
  • wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych,
  • obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i sprzętu hydraulicznego,
  • organizacja pracy w zakresie prowadzonych robót,
  • terminowa realizacja zleconych zadań,
Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na budowie,
  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu stosowanego przy robotach budowlanych,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • pracowitość i umiejętność pracy w małych zespołach monterskich,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • ciekawą pracę przy realizacji specjalistycznych robót budowlanych (sprężanie konstrukcji, technologie budowy, konstrukcje cięgnowe, itp.),
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą).

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w...

Pracownik budowlany

prace budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik ogólnobudowlany

Cięcie i wiercenie w betonie techniką diamentową, kucie betonu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Doświadczenie w cięciu, wierceniu oraz kuciu betonu,...