Praca: Pracownik ochrony

PU SED-HUT SA z wieloletnim doświadczeniem w ochronie i sprzątaniu zatrudni pracowników ochrony.

Firma posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Pomaga osobom z niepełnosprawnością powrócić na rynek pracy i zorganizować dla nich stanowisko pracy.

Zatrudnimy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Zabrze
W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków:
  • Obsługa portierni.
  • Wydawanie kluczy.
  • Informowanie interesantów.
  • Obsługa bramy wjazdowej - rampy.
  • Zamykanie bram, drzwi, okien.
  • Kontrola systemu alarmowego i p.poż.
  • Kontrola obiektu i terenu przez cykliczne obchody.
  • Prowadzenie książki wykonywanej służby.
Wymagania:
  • Staranność, sumienność, punktualność.
  • Komunikatywność.
  • Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Comiesięczne pewne wynagrodzenie.
  • Możliwość częściowego dofinansowania zakupu leków.

Kwalifikowany pracownik ochrony

Opis stanowiska: Ochrona obiektu obowiązkowej ochrony Ewidencjonowanie wjazdu wyjazdu pojazdów Patrolowanie terenu Oczekiwania: Niekaralność Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność Chęci...

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do...

Pracownik ochrony fizycznej

Ochrona obiektu na terenie Katowic. Praca w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00- 7.00 wg grafiku. Praca przy monitoringu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia:...