Praca: Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
Ochrona obiektu na terenie Katowic. Praca w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00- 7.00 wg grafiku. Praca przy monitoringu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, niekaralność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola...

Kwalifikowany pracownik ochrony

Opis stanowiska: Ochrona obiektu obowiązkowej ochrony Ewidencjonowanie wjazdu wyjazdu pojazdów Patrolowanie terenu Oczekiwania: Niekaralność Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność Chęci...

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do...