Praca: Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/1596
OBOWIĄZKI:
Kontrola ruchu osobowego i materiałowego chronionego obiektu; dokonywanie patrolu w granicach chronionego obiektu, nie wpuszczanie na teren chroniony osób postronnych bez wymaganych uprawnień, prowadzenie stosownej dokumentacji, wystawianie przepustek dla osób wchodzących na teren chronionego obiektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe; doświadczenie w pracy w ochronie; posiadanie wpisu na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony, dobry stan zdrowia; zdolność do działania w stresie; brak podatności na emocje; przeszkolenie (legitymacja) z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej; znajomość obsługi komputera. Mile widziana legitymacja osobby dopuszczonej do posiadania broni.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kwalifikowany pracownik ochrony

Opis stanowiska: Ochrona obiektu obowiązkowej ochrony Ewidencjonowanie wjazdu wyjazdu pojazdów Patrolowanie terenu Oczekiwania: Niekaralność Umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność Chęci...

Pracownik ochrony

W zależności od posterunku ochrony, zakres obowiązków: Obsługa portierni. Wydawanie kluczy. Informowanie interesantów. Obsługa bramy wjazdowej - rampy. Zamykanie bram, drzwi, okien. Kontrola...

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Opis firmy Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do...