Praca: Pracownik obsługi małej gastronomii (przygotowujący posiłki typu fast food)

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik obsługi małej gastronomii (przygotowujący posiłki typu fast food)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1537
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: podstawowe, doświadczenie: brak wymagań, zakres obowiązków: przygotowywanie kawy, jedna zmiana, miejsce pracy: Gliwice;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pracownik gastronomii

- praca w kuchni, wydawanie produktów spożywczych,- wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych,- posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami...

Pracownik restauracji - obsługa grilla

smażenie na grillu mięsa wołowego, wieprzowego i jaj*praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach pracy restauracji tj. 06:00-24:00/24:00-06:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak...

Pracownik restauracji - obsługa ekspresu

przygotowywanie napojów gorących (kawy, herbaty), spienianie mleka*praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach pracy restauracji tj. 06:00-24:00/24:00-06:00. Wymagania konieczne:...