Praca: Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Wojkowice
Numer: StPr/24/0974
OBOWIĄZKI:
Zarządanie obrotem dokumentów, praca przy komputerze, odbieranie połączeń telefonicznych, poczty mailowej, prowadzenie dokumentacji firm.Godziny pracy:I zmiana: 06:00 - 14:00II zmiana: 14:00 - 22:00Okres zatrudnienia - 9 miesięcy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów: średnie maturalne, biegła znajomość pakietu MS Office, dyspozycyjność, sumienność

Miejsce pracy:

Wojkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Pracownik administracyjno-biurowy - staż

Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych na stanowisku pracy mających na celu umożliwienie samodzielnego wykonywania zadań po zakończeniu stażu.Wykształcenie wyższe...

Pracownik biurowy

- Zajmuje się szeroko pojmowaną dokumentacją. Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji - kontakt z rosyjskojęzycznymi i ukraińskoojęzycznymi kontrahentami i klientami z...

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: średnie; biegła obsługa komputera; dokładność, dobra organizacja pracy; zakres obowiązków:...