Praca: Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0210
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pracownik biurowy

Obsługa biura, obsługa programów księgowych, graficznych, social media; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracownik ds. biurowo-księgowych

Koordynacja partnerstwa z podmiotami, rejestracja procesów magazynowych, analityka, kontakty bezposrednie i e-mailowe z partnerskimi organizacjami i instytucjami. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Weryfikacja raportów prawidłowego działania infrastruktury Metrrower, analiza operacji finansowych związanych z płatnościami w systemie Metrorower w arkuszu Excel, przygotowanie dokumentów...