Praca: Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0670
OBOWIĄZKI:
Praca polega na:-przyjmowaniu na magazyn towarów niezbędnych do produkcji filtrów powietrza oraz przemieszczaniu ich wewnątrz magazynu za pomocą wózka widłowego na podstawiony przez przewoźnika samochód,-załadunek wytworzonych produktów za pomocą wózka widłowego na podstawiony przez przewoźnika samochód,-sporządzanie dokumentacji magazynowej oraz zgłaszanie braków w magazynie. Dbanie o czystość i porządek w magazynie. Przestrzeganie przepisów BHP oraz instrukcji eksploatacji wózka widłowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika magazynu oraz uprawnienia na wózki widłowe. Pracodawca przeszkoli osoby, które nie będą posiadały uprawnień na wózki widłowe.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Pomocnik pracownika magazynu

Zadania: Drobne prace magazynowe: pakowanie, etykietowanie i oklejanie elektronarzędzi Wymagania: Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku...

Pracownik Logistyki

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów. Prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi...

Opis stanowiska Przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów. Prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi przepisami. Współpraca z...