Praca: Pracownik Magazynu / Pracownica Magazynu

Pracownik Magazynu / Pracownica Magazynu
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • Kompletacja i kontrola zamówień.
  • Przyjmowanie towaru na stan magazynowy.
  • Wydanie towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Dbanie o właściwe składowanie produktów.
  • Bieżące sprawdzanie stanów magazynowych.
  • Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie farmaceutycznym.
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej.
  • Aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę od zaraz.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej od 1991r.
  • Kawa, herbata w przerwie śniadaniowej.
  • Pakiet socjalny.
  • Pakiety Medicover sport i zdrowie.
  • Parking bezpłatny.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pracownik Logistyki

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów. Prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi...

Opis stanowiska Przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów. Prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi przepisami. Współpraca z...

Pomocnik Magazyniera

Opis stanowiska: Pomoc magazynierom w załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych (blacha, profile). Ponadto do Twoich obowiązków będzie należało: właściwe oznakowanie towaru,...