Praca: Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów opakowań i wyrobów z tworzyw sztucznych. Poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Pracownik magazynu - Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • prace magazynowe : załadunek i rozładunek towaru
  • przygotowanie towaru do wysyłki
Wymagania:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • bardzo dobra obsługa wózka widłowego – wysoki skład
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • umowę o prace
  • motywacyjny system wynagrodzeń (premię uzależnioną od wyników)
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, prezenty na Mikołaja dla dzieci, dodatek finansowy na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc)
  • opieka medyczna LUXMED
Klikając w przycisk aplikowania dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie oraz administrowanie przez ERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Dąbrowie Górniczej 42-520, ul. Chemiczna 6. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat może Pan / Pani uzyskać w siedzibie ERG S.A. znajdującej się pod adresem 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Chemiczna 6, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 32 264 02 81 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres erg@erg.com.pl

Posiada Pan / Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Magazynier

Zakres obowiązków: Obsługa zamówień i przygotowanie do wysyłki, Załadunek/rozładunek towarów, terminowość i zgodność z instrukcjami. Wymagania: Uprawnienia UDT na wózki widłowe,...

Operator wózka wysokiego składowania

TWOJA ROLA Obsługa oraz utrzymanie w należytym stanie technicznym wózków widłowych. Przewóz, załadunek i rozładunek różnych surowców, półfabrykatów i towarów. ZADANIA NA STANOWISKU...

Operator wózka widłowego, Pracownik magazynu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i kierowanie wózkami widłowymi rozładunek dostaw komponentów i lokowanie w magazynie przygotowywanie i dostarczanie komponentów na linie montażowe zgodnie z planem...