Praca: Pracownik logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik logistyki
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1766
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, sortowanie, magazynowanie towarów; przygotowywanie towarów do wysyłki, wsparcie w procesach rozładunku i załadunku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik działu logistyki
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

kurs na wózki widłowe; mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 do 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Magazynier

Obsługa procesów magazynowych, zapewnienia prawidłowej pracy na układaniu i przewożeniu za pomocą wózka towarów i palet, kompletowaniu i przygotowaniu towarów do wysyłki, załadunku i...

Magazynier

obsługa wózka podnośnikowego na magazynie, załadunek i rozładunek produktów i towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie minimum zawodowe,...

Magazynier

Przyjmowanie, wydawanie, pakowanie części motoryzacyjnych, utrzymywanie poprawnie towarów na przydzielonych regałach. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...