Praca: Pracownik linii produkcyjnej (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik linii produkcyjnej (m/k)
Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: a0tbI000006yQYxQAM
Twoje zadania
  • praca na produkcji na dziale tłoczni, spawalni lub aluminium,
  • zakładanie detalu na prasy i maszyny spawające,
  • obsługa zautomatyzowanych robotów spawalniczych,
  • kontrola wizualna detalu przed wysyłką,
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych, sprawdzianów, suwmiarki, mikrometru, kątomierza.
Twoje kwalifikacje
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.
Co oferujemy
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wszystkie nadgodziny płatne 100%,
  • święta płatne 150%,
  • dofinansowanie do stołówki zakładowej,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • premie miesięczne, kwartalne, frekwencyjne,
  • paczki dla dzieci,
  • stawkę 5370 zł brutto plus 650 zł premii miesięcznie,
  • dostęp do portalu pracowniczego (paski, wnioski dostępne online).
www.trenkwalder.pl

Pracownik produkcji

Kontrola odlewów tarcz i hamulców Przygotowanie materiałów do produkcji Ustawianie maszyn produkcyjnych Raportowanie wyników pracy Gotowość do odbycia płatnego szkolenia - pierwsze 2 tyg...

Zakres obowiązków: prace przy produkcji skrzyń drewnianych oraz pakowanie eksportowe, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów, dbanie o czystość i...

Pracownik linii ubojowej

praca na linii ubojowej w Ubojni Drobiu. Załadunek, rozładunek.Praca na 1 zmianę od 18.00-2.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie nie jest wymagane