Praca: Pracownik instalacyjno-budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik instalacyjno-budowlany
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0816
OBOWIĄZKI:
prace instalatorskie oraz ogólnobudowlane, praca na terenie woj. śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętności ogólnobudowlane, ślusarskie, spawanie

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Technik instalator

wykonywanie tras kablowych, wykonywanie okablowania, montaż urządzeń AV, uruchamianie urządzeń AV, zapoznawanie się z dokumentacją instalowanych urządzeń, zapoznawanie się z dokumentacją...

Technik - instalator (staż)

osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: elektronika, elektryka, informatyka Wymagania inne:

Instalator wod. kan. i co

Prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną i centralne ogrzewanie, inne prace ogólnobudowlane. Pierwsza umowa - umowa zlecenie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...