Praca: Pracownik fizyczny - operator koparki / koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracownik fizyczny - operator koparki / koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0106
OBOWIĄZKI:
- rozładunek, załadunek towaru na samochód- czyszczenie i przeprowadzanie przeglądów sprzętu - prace fizyczne na placu złomowymPraca w godz. 8-16, możliwość pracy na 1/2 etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: brak nałogów
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: kultura osobista
Uprawnienia: kurs na wózki widłowe
Uprawnienia: motywacja do pracy

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn typu koparki, ładowarki jednonaczyniowe

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Robotnik drogowy

praca w terenie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Robotnik gospodarczy

Maszynowe mycie posadzek, wynoszenie śmieci, zamiatanie terenów przyległych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, mycie łaźni pracowniczychOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE...

- utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku oraz w jego otoczeniu, - obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prostych prac naprawczych...