Praca: Pracownik działu logistyki (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracownik działu logistyki (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: EXCEL MS - obsługa
Uprawnienia: komputer - obsługa
Uprawnienia: WORD MS - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, podstawowa znajomość języka angielskiego, obsługa komputera, znajomość programów MS Word i Excel,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Pracownik działu logistyki

Pracownik działu logistyki Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne:

Asystent ds. szkoleń / Trener, Learning and Development

OPIS: Osoba zatrudniona na stanowisku Trenera dokonuje ilościowych i jakościowych pomiarów produkcji oraz stosuje narzędzia szkoleniowe w celu poprawy obu tych parametrów. Jest ekspertem w co...

Specjalista ds. Logistyki

Opis stanowiska: Planowanie i koordynowanie łańcucha dostaw, Optymalizacja procesów logistycznych, Monitorowanie przesyłek zamówień i przesyłek, Współpraca z dostawcami i przewoźnikami,...