Praca: Pracownik ds. remontów budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik ds. remontów budowlanych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0891
OBOWIĄZKI:
malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętność malowania, szlifowania, szpachlowania ścian i sufitów, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych, układania paneli i płytek, drobnych napraw hydraulicznych, wymagane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pracownik ogólnobudowlany

Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu;...

Pracownik wykończenia wnętrz

Wyksztalcenie dowolne. Doświadczenie mile widziane. Prace przy wykończeniu wnętrz: malowanie, gipsowanie, kafelkowanie. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz...

Robotnik budowlany

wykonywanie robót budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: