Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0570
OBOWIĄZKI:
POmoc pryz budowie wodocigw, gayocigw i kanalizacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pracownik ogólnobudowlany

Przygotowanie elementów konstrukcji do montażu, wykonywanie robut murarskich, Wymagania inne:

prace ogólnobudowlane, remontowe, glazurnicze, malarskie, ocieplanie, murarskie Wymagania inne: osoba do 30 r.ż., wykształcenie minimum podstawowe, mile widziane doświadczenie w pracach...

Pracownik ds. remontów budowlanych

malowanie, szlifowanie, szpachlowanie ścian i sufitów, zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych, układanie paneli i płytek, drobne naprawy hydrauliczne Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany...