Praca: Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik budowlany
Miejsce pracy: Łąka
Numer: StPr/22/0288
OBOWIĄZKI:
roboty ogólnobudowlane, wznoszenie mur ow, tynkowanie, gipsowanie, ocieplanie budynków, roboty ciesielskie, zbrojeniowe, wykończeniowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba do 30 r. ż., wykształcenie zawodowe, znajomość tematyki ogólnobudowlanej, umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami budowlanymi,.

Miejsce pracy:

Łąka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pracownik Ogólnobudowlany

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w...

Pomocnik wykończeń wnętrz

Malowanie, kafelkowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: malowanie, kafelkowanie Uprawnienia: bez nałogów Uprawnienia: chęci do pracy Wymagania inne:

Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego...