Praca: Pracownik budowlano-remontowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik budowlano-remontowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0291
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane i wykończeniowe, praca na budowach województwa śląskiego i małopolskiego, praca w godzinach 07:00-15:00, 09:00-17:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

osoba do przyuczenia, praca do 3 metrów

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pomocniczy pracownik budowlany

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie;wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i...

Pracownik budowlany

noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips i...

Robotnik budowlany

wykonywanie robót budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: możliwość przyuczenia do zawoduOferta w ramach Funduszu Pracy, skierowana do osób bezrobotnych...