Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2342
OBOWIĄZKI:
- Zajmuje się szeroko pojmowaną dokumentacją. Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji - kontakt z rosyjskojęzycznymi i ukraińskoojęzycznymi kontrahentami i klientami z Białorusi, Ukrainy i innych krajów rosyjskojęzycznych i ukraińskoojęzycznych. Asystowanie kierownictwu, przygotowywanie dokumentów – sprawozdania, pisma, odpowiedzi, raporty. Porządkowanie oraz archiwizacja dokumentacji firmy, itp.- Godziny pracy: 9:00-17:00 + soboty, niedziele, święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracach biurowych. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Wykonywanie poleceń przełożonego, obsługa korespondencji firmowej lub/i urzędowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom(telefonicznie i mailowo), prowadzenie...

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: średnie; biegła obsługa komputera; dokładność, dobra organizacja pracy; zakres obowiązków:...