Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1274
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. Szkolenie stanowiskowe. Rozpisywanie rozpraw i posiedź w sprawach. Podkładanie pism i zwrotnych potwierdzeń odbioru do akt. Przygotowywanie akt do archiwum. Wykonywanie zarządzeń sędziego dot. udzielenia informacji pisemnych stronom. Doręczanie odpisów prawomocnych orzeczeń. Wypożyczanie akt. Przygotowywanie akt na czytelnie. Przygotowywanie akt na wokandę danego sędziego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

praca administracyjno biurowa (Urząd Gminy Świerklaniec) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, obsługa komputera i urządzeń biurowych, segregowanie i analiza dokumentów, wprowadzanie danych do programu księgowego. Wymagania konieczne:...

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, OIN. Ewidencjonowanie dokumentacji wpływającej w elektronicznych dziennikach korespondencyjnych. Obsługa programów komputerowych. Przygotowanie...