Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/24/0495
OBOWIĄZKI:
Oferta dotyczy osób powyżej 30 roku życiaMiejsce odbywania stażu: Mikołów,Czas pracy stażysty: pon- pt 7-15Okres stażu: 3 miesiąceZatrudnienie po zakończonym stażu: min. 3 miesiące, umowa o pracęProwadzenie biura;odpowiadanie na listy;wysyłanie listów;wypełnianie wniosków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera w stopniu podstawowym, umiejętność języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, obsługa komputera i urządzeń biurowych, segregowanie i analiza dokumentów, wprowadzanie danych do programu księgowego. Wymagania konieczne:...

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, OIN. Ewidencjonowanie dokumentacji wpływającej w elektronicznych dziennikach korespondencyjnych. Obsługa programów komputerowych. Przygotowanie...

Technik prac biurowych

Praca biurowa w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: