Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0708
OBOWIĄZKI:
wg programu stażustaż w godz: 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, obsługa komputera i urządzeń biurowych, segregowanie i analiza dokumentów, wprowadzanie danych do programu księgowego. Wymagania konieczne:...

Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, OIN. Ewidencjonowanie dokumentacji wpływającej w elektronicznych dziennikach korespondencyjnych. Obsługa programów komputerowych. Przygotowanie...

Technik prac biurowych

Praca biurowa w Dziale Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: