Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/24/0227
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Technik prac biurowych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracownik biurowy - staż

- obsługa klienta;- obsługa urządzeń biurowych;- obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków;- nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych;- obsługa poczty...

prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji, rejestracja klientów, prowadzenie archiwum kancelarii, przygotowanie pism procesowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...