Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Sienna
Numer: StPr/24/0192
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sienna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Weryfikacja raportów prawidłowego działania infrastruktury Metrrower, analiza operacji finansowych związanych z płatnościami w systemie Metrorower w arkuszu Excel, przygotowanie dokumentów...

-analiza korespondencji z klientem, -informowanie klienta na temat dostępności produktów oraz oferty firmy, -obsługa prostych zapytań ofertowych, -obsługa komputerowej bazy danych - NAVIREO,...

Oddział Administracyjny- Archiwum:-przyjmowanie dokumentacji (akt) z poszczególnych Wydziałow, Zespołów-prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym,-udostępnianie przechowywanej dokumentacji...