Praca: Pracownik biurowy w dziale rozliczenia opłat i windykacji

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pracownik biurowy w dziale rozliczenia opłat i windykacji
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0622
OBOWIĄZKI:
obsługa programów komputerowych, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, sporządzanie zestawień, rejestracja dokumentów i pism, przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma, znajomość podstaw księgowości i prawa cywilnego, archiwizacja dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wymagania: obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość księgowości.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Pracownik biurowy

Wykonywanie poleceń przełożonego, obsługa korespondencji firmowej lub/i urzędowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom(telefonicznie i mailowo), prowadzenie...

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: średnie; biegła obsługa komputera; dokładność, dobra organizacja pracy; zakres obowiązków:...