Praca: Pracownik biurowy (specjalista ds. sprzedaży okien, drzwi, bram i rolet)

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Pracownik biurowy (specjalista ds. sprzedaży okien, drzwi, bram i rolet)
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/1803
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klientów indywidualnych oraz kontrahentów, doradztwo w zakresie wyboru okien, drzwi, bram oraz rolet. Realizacja zmówień i dbanie o satysfakcję klientów, prowadzenie niezbędnej dokumentacji oraz wspołpraca z innymi dzialami firmy. Wymagania: doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, istnieje również możliwość przyuczenia, komunikatywność, sumienność oraz umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjny system prowizyjny, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole. Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie CV na adres: kol_dar.wodzislaw@onet.pl lub kontakt telefoniczny. Praca w Jastrzebiu oraz Wodzisławiu Śląskim,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Pracownik administracyjno-biurowy - staż

Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych na stanowisku pracy mających na celu umożliwienie samodzielnego wykonywania zadań po zakończeniu stażu.Wykształcenie wyższe...

Pracownik biurowy

- Zajmuje się szeroko pojmowaną dokumentacją. Odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji - kontakt z rosyjskojęzycznymi i ukraińskoojęzycznymi kontrahentami i klientami z...

Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: średnie; biegła obsługa komputera; dokładność, dobra organizacja pracy; zakres obowiązków:...