Praca: Pracownik biurowy - pomoc spedytora

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Pracownik biurowy - pomoc spedytora
Miejsce pracy: Kawki (pow. kłobucki, gm. Panki), Kawki
Numer: StPr/24/0749
OBOWIĄZKI:
Pomoc w komunikowaniu się w języku gruzińskim z innymi pracownikami z Gruzji, tłumaczenie dokumentacji wewnętrznej firmy na język gruziński, koordynacja przekazywania informacji pomiędzy firmą a pracownikami pochodzącymi z Gruzji, pomoc spedytorowi przy organizacji pracy kierowcy, inne prace biurowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik prac biurowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: gruziński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Obsługa kserokopiarki

Miejsce pracy:

Kuźnica Stara

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Do Twoich obowiązków będzie należało: Prowadzenie dokumentacji biurowej oraz wsparcie administracyjne dla innych działów Koordynacja obiegu dokumentów i dbanie o prawidłowy przepływ...

Pracownik administracyjno-biurowy

rejestracja korespondencji wpływającej, ekspedycja korespondencji, kopiowanie dokumentów, zakładanie teczek aktowych, digitalizacja akt postępowań, rejestrowanie spraw w systemie informatycznym...

Pracownik biurowy

Praca administracyjno-biurowa Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: