Praca: Pracownik biurowy - pomoc administracyjna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik biurowy - pomoc administracyjna
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0206
OBOWIĄZKI:
Pomoc w kompletowaniu dokumentów, obsługa klienta oraz obsługa urządzeń biurowych, przygotowywanie pism urzędowych oraz akt do archiwizacji. Godziny pracy: pon.: 7.30-17.00, wt-czw :7.30-15.30, pt 7.30 -14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie z maturą, biegły język polski, obsługa urządzeń biurowych, wymagane obywatelstwo polskie

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Technik prac biurowych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Pracownik biurowy - staż

- obsługa klienta;- obsługa urządzeń biurowych;- obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków;- nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych;- obsługa poczty...

Pracownik biurowy

prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji, rejestracja klientów, prowadzenie archiwum kancelarii, przygotowanie pism procesowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...