Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0393
OBOWIĄZKI:
skanowanie, digitalizacja dokumentacji, bieżące wsparcie pracowników Wydziałów, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie projektów pism, wykonywanie czynności kancelaryjnych (rozdzielanie pism, przygotowywanie pism do wysyłki); miejsce pracy: S-c, ul. Teatralna 9, Janowskiego 14, Czarna 14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

komunikatywność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań sprawna organizacja pracy

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pracownik biurowy

Weryfikacja raportów prawidłowego działania infrastruktury Metrrower, analiza operacji finansowych związanych z płatnościami w systemie Metrorower w arkuszu Excel, przygotowanie dokumentów...

-analiza korespondencji z klientem, -informowanie klienta na temat dostępności produktów oraz oferty firmy, -obsługa prostych zapytań ofertowych, -obsługa komputerowej bazy danych - NAVIREO,...

Oddział Administracyjny- Archiwum:-przyjmowanie dokumentacji (akt) z poszczególnych Wydziałow, Zespołów-prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym,-udostępnianie przechowywanej dokumentacji...