Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/24/0364
OBOWIĄZKI:
prowadzenie biura, kontakt z klientem, kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą, prowadzenieni rejestrów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość MS Office

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w biurze, prowadzenie rejestrów, bardzo dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Pracownik biurowy

obsługa korespondencji, przygotowywanie raportów i sprawozdań, porządkowanie oraz Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio...

wg programu stażustaż w godz: 7-15 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: sumienność, uczciwość

Technik prac biurowych

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: