Praca: Pomocnik stolarza (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pomocnik stolarza (staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/24/1440
OBOWIĄZKI:
Składanie mebli, montowanie mebli u klienta, praca na warsztacie, przenoszenie mebli, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętności manualne i chęci do pracy przy montażu mebli.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Stolarz

wykonywanie prac stolarskich Wymagania konieczne: Uprawnienia: kurs konstruowania schodów Wymagania inne: doświadczenie mile widziane

Stolarz

Obróbka art. drewnianych, montaż i składanie mebli. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku...

Stolarz - montażysta

Produkcja i montaż mebli kuchennych, obsługa maszyn oraz elektronarzędzi; Oferta z GCP Koniecpol Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Zdolności manualne, prawo...