Praca: Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pomocnik pracownika ogólnobudowlanego - montera instalacji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0867
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze przy budowie przyłączy zewnętrznych i instalacji gazowych oraz sieci gazowych. Wykopy ręczne w gruncie, odtworzenie terenów po wykopach.Miejsce pracy: teren woj. śląskiego (dojazd na budowy samochodem służbowym). Pierwszy miesiąc praca na umowę zlecenie, następna umowa o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest konieczne, istnieje możliwość przyuczenia osoby chętnej do pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Monter rurociągów - praca na budowie

wykonywanie prac montażowych na podstawie dokumentacji technicznej na zakładach przemysłowych takich jak elektrownie, elektrociepłownie oraz rafinerie, terminowe wykonywanie powierzonych prac i...

Montażysta konstrukcji drewnianych

składanie elementów konstrukcji drewnianych, montaż Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: sprawność manualna Uprawnienia: umiejętności techniczne...