Praca: Pomocnik operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocnik operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych
Miejsce pracy: Kuźnica Kiedrzyńska
Numer: StPr/24/0721
OBOWIĄZKI:
pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz w zakresie kontroli jakości produkcji, prace porządkowe i transportowe na terenie zakładu. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania pracy z terenu Częstochowy (darmowy przewóz pracowniczy: Promenada, Hala Polonia, Dworzec PKS, Jagiellończycy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne

Wymagania inne:

wymagane zdolności manualne i dobra organizacja pracy; mile widziana znajomość języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Kuźnica Kiedrzyńska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Operator maszyn

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn. Zakres obowiązków: Obsługa maszyn Montaż komponentów Kontrola jakości Oczekiwania: Gotowość do...

Operator Maszyny Tulejarki

Zakres obowiązków: obsługa maszyny - tulejarki do produkcji tulei tekturowych monitorowanie procesów magazynowych optymalizacja przestrzeni magazynowej przestrzeganie obowiązujących procedur...

Operator urządzeń

- obsługa urządzeń - wyważarki, konserwacja urządzenia - wyważarki, prawo jazdy kat. B Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania dodatkowe:...