Praca: Pomocnik montera instalacji tryskaczowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pomocnik montera instalacji tryskaczowych
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0766
OBOWIĄZKI:
montaż instalacji tryskaczowych, prace budowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe,mile widziana znajomość języka niemieckiego,Miejsce pracy: Polska i kraje UE,

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Przygotowanie stanowiska pod montaż instalacji klimatyzacji/wentylacji zgodnie z dokumentacją techniczną. Pomocnicze prace budowlane związane z ww.instalacjami. Obsługa i konserwacja instalacji...

Pomocnik montera - konserwatora żurawi wieżowych

- Prace związane z wykonywaniem czynności dotyczących montażu, demontażu i konserwacji żurawi wieżowych. Prace naziemne jak również praca na wysokości powyżej 3 metrów. Praca na terenie...