Praca: Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0752
OBOWIĄZKI:
pomoc przy pracach mechanicznych w serwisie samochodowym, wymiana opon, wyważanie kół, praca w godzinach 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Mechanik pojazdów samochodowych

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia;- sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;- ustalanie i...

serwis i naprawa samochodów osobowych, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: