Praca: Pomocnik mechanika samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0575
OBOWIĄZKI:
-pomoc w diagnozowaniu problemów mechanicznych i elektrycznych, pomoc w wymianie części, naprawie silników w samochodach osobowych z użyciem urządzeń diagnostycznych, utrzymanie porządku na stanowisku pracy (układanie kluczy)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i wymiana podzespołów i części zamiennych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów ekspolatacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego, skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30...

Mechanik pojazdów samochodowych - mechanik samochodowy

naprawa pojazdów samochodowych, montaż i naprawa opon, zadbanie o czystość na stanowisku pracy. Praca w godz. 9-17 Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* Wykształcenie:...