Praca: Pomocnik mechanika samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0181
OBOWIĄZKI:
proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

możliwość przyuczenia do zawodu

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

proste prace naprawcze i diagnostyczne, wykonanie przeglądów okresowych pojazdów, kontrola, regulacja świateł, przeglądy okresowe układów klimatyzacji Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Mechanik pojazdów samochodowych

Bieżące naprawy mechaniczneWykształcenie zawodowe mechanik pojazdów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: