Praca: Pomocnik cukiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pomocnik cukiernika
Miejsce pracy: Dobieszowice
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
pomoc przy wypieku ciast, mieszanie składników, wyrabianie ciasta, porcjowanie, dekorowanie ciasta, przekładanie masą i sortowanie wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Dobieszowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

wykonuje pod nadzorem cukiernika czynności produkcyjno-technologiczne zwązane z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach przekładanych nadzieniami oraz obciąganych różnego...

Cukiernik

-mieszanie surowców zgodnie z recepturą w zależności od rodzaju ciast, drożdżowe, francuskie, kruche, biszkoptowo-tłuszczowe, biszkoptowe oraz ich wyrabianie, przygotowywanie różnych nadzień...