Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2588
OBOWIĄZKI:
- Noszenie cegieł i zaprawy murarskiej na budowie; wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań; mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gips. kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski według zl;eceń.- Godziny Pracy: zgodnie ze zleceniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pracownik budowlany

wykonywanie robót budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pracownik ogólnobudowlany

prace ogólnobudowlane, gładzie, malowane ścian, rozkładanie instalacji elektrycznych.Praca na terenie woj. śląskiego.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru). Wymagania...

wykonywanie prac budowlanych na terenie budowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika...