Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Miedźna
Numer: StPr/24/0693
OBOWIĄZKI:
pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń kucharki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, urządzeń stołowych i kuchennych oraz na swoim stanowisku pracy, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych, przygotowywanie półproduktów i obróbka artykułów spożywczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształceni podstawowe.Realizacja stażu odbędzie się w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych do 30 r. ż.

Miejsce pracy:

Miedźna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych. Praca w godzinach: 6-14 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie...

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe; min. 5 letni staż pracy; zakres obowiązków: przygotowywanie surowców do produkcji...

Sprzątaczka / pomoc kuchenna / pomoc w magazynie

Według zapotrzebowania w danym dniu pracownik będzie wykonywał zlecone prace:- sprzątaczka - sprzątanie budynków firmowych, mycie zamrażarek i lodówek; - pomoc na kuchni - zmywanie naczyń,...