Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/1949
OBOWIĄZKI:
Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe; min. 5 letni staż pracy; zakres obowiązków: przygotowywanie surowców do produkcji posiłków, pomoc przy procesach technologicznych w kuchni, porcjowanie i wydawanie posiłków, mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń kucharki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, urządzeń stołowych i kuchennych oraz na swoim stanowisku pracy, obsługa maszyn i...

prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych. Praca w godzinach: 6-14 Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie...

Sprzątaczka / pomoc kuchenna / pomoc w magazynie

Według zapotrzebowania w danym dniu pracownik będzie wykonywał zlecone prace:- sprzątaczka - sprzątanie budynków firmowych, mycie zamrażarek i lodówek; - pomoc na kuchni - zmywanie naczyń,...