Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0884
OBOWIĄZKI:
prace pomocnicze przy produkcji wyrobów garmażeryjnych. Praca w godzinach: 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń kucharki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, urządzeń stołowych i kuchennych oraz na swoim stanowisku pracy, obsługa maszyn i...

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy.Wykształcenie: zawodowe; min. 5 letni staż pracy; zakres obowiązków: przygotowywanie surowców do produkcji...

Sprzątaczka / pomoc kuchenna / pomoc w magazynie

Według zapotrzebowania w danym dniu pracownik będzie wykonywał zlecone prace:- sprzątaczka - sprzątanie budynków firmowych, mycie zamrażarek i lodówek; - pomoc na kuchni - zmywanie naczyń,...