Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/24/0371
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, utrzymanie porządku/czystości. Praca na pół etatu w godz. 7-15 (do uzgodnienia)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Min. podstwowe wyksztłcenie, mile widziane doświadczenie 6 miesięcy, książeczka z sanepidu - moze być nieaktualna - pracodawca sfinansuje badania

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń kucharki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, urządzeń stołowych i kuchennych oraz na swoim stanowisku pracy, obsługa maszyn i...

Wydawca posiłków

Wydawanie obiadów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Mile widziana książeczka zdrowia. Praca na 1/2 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 Wymagania konieczne:...

Pomoc kuchenna-pomoc kucharki

przygotowanie posiłków wg. jadłospisu, mycie, obieranie, czyszczenie warzyw i owoców, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, mycie naczyń, sprzątanie kuchni, obieranie.Praca w godz. 7-15...