Praca: Pomoc kuchenna

People make places
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jaworzno

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania:
  • Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków
  • Sprzątanie kuchni
  • Dbanie o estetykę serwowanych potraw
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Zmywanie naczyń stołowych
Wymagania:
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne (książeczka Sanepid)
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Godziny do ustalenia 5:00-12:00/ 5:00-9:00/ 5:00-11:00​
  • Praca od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Szkolenia wprowadzające
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • Możliwość w pracy w niepełnym wymiarze godzin ​
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w nowoczesnej restauracji pracowniczej
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wolne weekendy

pomoc w sporządzaniu posiłków według poleceń kucharki, utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchni, urządzeń stołowych i kuchennych oraz na swoim stanowisku pracy, obsługa maszyn i...

Wydawca posiłków

Wydawanie obiadów, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy. Mile widziana książeczka zdrowia. Praca na 1/2 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 Wymagania konieczne:...

Pomoc kuchenna-pomoc kucharki

przygotowanie posiłków wg. jadłospisu, mycie, obieranie, czyszczenie warzyw i owoców, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, mycie naczyń, sprzątanie kuchni, obieranie.Praca w godz. 7-15...