Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0266
OBOWIĄZKI:
Obróbka wstępna surowca, zmywanie naczyń, przyjmowanie towaru na magazyn, proace porządkowe na kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: znajomość gastronomii

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sprawdzanie terminu przydatności produktów do spożycia. Zabezpieczanie produktów przed zepsuciem. Użytkowanie urządzeń do przechowywania żywności. Mycie, rozdrabnianie artykułów...

obieranie warzyw, utrzymanie czystości, przygotowanie dań,obróbka mięsa i ryb. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wykształcenie zawodowe, chęć do pracy i...

przygotowywanie posiłków, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mile widziane gastronomiczne wykształcenie Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: