Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pokojowa
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/2019
OBOWIĄZKI:
- Odkurzanie i mycie podłóg, mycie okien i balustrad, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach, żaluzjach, grzejnikach, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, drzwiach, lampach, mycie, czyszczenie i dezynfekowanie urządzeń sanitarnych w toaletach,opróżnianie koszy na śmieci z uwzględnieniem segregacji śmieci. Mile widziana znajomość języka angielskiego do sporadycznego kontaktu z gośćmi hotelu.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-22:00. Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele i święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Wymagania inne:

Doświadczeni zawodowe NIE jest wymagane. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu B2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Pokojowa

skierowanie z PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Pokojowa